Kategóriák

Címkék

Ingyenes szállítás

40.000,- Ft-tól bruttó értékű termék vásárlás felett

 

Szállítási idő

1-3 munkanap

Fizetés

BANKI ÁTUTALÁS (Magnet Bank)


KÉSZPÉNZ

Szállítás Házhoz

Szállítási Pontok

Cellini Caffè Creme Fino szemes kávé 1kg

(2 vásárlói értékelés)

12990 Ft

arabica – robuszta keverék

Selymes, elegáns kávé csokoládés és diós jegyekkel.

 

Csak 4 maradt készleten

Szavatosság: 2027.11.01.
SKU es3426 Kategória

Leírás

A Cellini Caffè Creme Fino a márka egyik legkifinomultabb választása, amelyet azoknak fejlesztettek ki, akik a kávézásban a harmóniát és a selymes textúrát keresik. Ez a gondosan válogatott Arabica és kiváló minőségű Robusta szemekből álló blend a „Fino” (finom/nemes) elnevezéshez híven egy rendkívül letisztult, elegáns karakterrel rendelkezik. A pörkölési folyamat során a Cellini mesterei nagy hangsúlyt fektettek a kávé természetes édességének megőrzésére, így egy kiegyensúlyozott, minden napszakban élvezhető keveréket hoztak létre.

Karakter és textúra A Creme Fino kávé egy lágy, mégis jól definiált ízvilágot képvisel. Közepes pörkölése nem engedi dominálni a keserűséget, helyette a selymesen csokoládés és enyhén pörkölt diós tónusok jutnak főszerephez. A kortyokat egy leheletnyi gyümölcsös frissesség teszi izgalmassá, miközben az utóíze kellemesen édes és kerek. A crema réteg itt is kiemelkedő: tartós, aranylóan barna, amely már a csésze látványával is a kávéházak hangulatát idézi.

Felhasználási javaslat Ez a kávé kiválóan teljesít automata kávégépekben, ahol a rendszeres használat mellett is tiszta, konzisztens aromát ad. Ideális választás hosszú kávékhoz (Caffè Creme stílusban), mivel a hosszabb lefolyás során sem veszít az aromájából, és nem válik keserűvé. Tejes italként is megállja a helyét: a tej édessége csodálatosan harmonizál a kávé diós, csokoládés jegyeivel, így egy igazán selymes Cappuccino vagy Latte Macchiato készíthető belőle.

További információk

Tömeg 1 kg
Összetevők

Származás

Cellini Caffè Creme Fino szemes kávé 1kg termékről 2 értékelés

  1. Szabó (megerősített tulajdonos)

    Finom, krémes, szép egészséges szemek. Nekünk nagyon ízlik! Bátran ajánlom!

  2. Tóth (megerősített tulajdonos)

    többen is kóstoltuk, nem ízlett nekünk, savanykás ízvilág, krémesség nélkül

Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.